“ЧЕРКАЩИНА-АКАДЕМІЯ” У НАДВАЖЛИВОМУ МАТЧІ З “МИНАЄМ” ЗДОБУВАЄ БОЙОВУ ПЕРЕМОГУ

«Черкащина-Академія» : Майборода, Домальчук, Тарасенко, Бурлін, Кошелюк (Тищенко), Чорний, Тимофієнко (Зеленевич), Цибульник, Медведь (Тенжицький), Сторчоус (Кошадзе), Бойко.

Голи: Тарасенко, 38; Бойко (п), 51; Тенжицький, 86 – Карноза, 48; Нурієв, 63.

Черкащани почали гру досить активно. Вже на 5 хвилині після точної діагоналі партнера, Андрій Сторчоус вривається до карного майданчика гостей та потужно пробиває по воротах, проте м’яч летить вище воріт. За кілька хвилин Бойко перехоплює м’яч біля штрафного закарпатців та віддає пас на Сторчоуса, то б’є з 18 метрів та воротар минайців парирує удар. На 16 хвилині академіки  створюють низку небезпечних воріт біля воріт «Минаю» . Загалом, середина першого тайму проходила у рівній боротьбі. Обидві команди шли вперед та хотіли відкрити рахунок у матчі, проте до кінця першого тайму їм це не вдавалось. Але за 7 хвилин до кінця тайму  Олег Тарасенко,  метрів з 40 закинув м’яча за комір голкіперу гостей – 1:0. «Минай» з великими силами йшов у атаку, проте забити гол до перерви їм так і не вдалось.

Початок другого тайму став переломним моментом у грі, на 48 хвилині Артур Карноза зі штрафного зрівнює рахунок у грі. Але вже за кілька хвилин після фолу на Тимофієнку, арбітр призначає 11-метровий удар. Віталій Бойко реалізовує пенальті та виводить нашу команду вперед – 2:1. Гості знову активно йшли в атаку і вже на 62 хвилині знову зрівнюють рахунок у матчі. У середині тайму Олександр Кирилюк робить дві заміни замість Кошелюка на полі з’являється Іван Тищенко, а замість Медведя вийшов Вадим Тенжицький. Саме молодий нападник зіграв ключову роль у матчі, на 86 хвилині після вкидання ауту Вадим Тенжицький добив м’яч у ворота «Минаю». Звісно гості хотіли відіграти м’яч і перевести гру хоча б у нічию, проте забити гол минайці не змогли. Свисток арбітра сповіщає про закінчення матчу, а «Черкащина-Академія» здобуває перемогу у надтяжкому та надважливому матчі .

Наступний матч, наша команда проведе на виїзді, 5 травня. Суперником академіків буде вінницька «Нива».