На базі Академії пройшов регіональний семінар для менеджерів аматорського футболу та волонтерів

В рамках реалізації проекту «11х11 чемпіонів. Футбол заради розвитку молоді та регіонів» на базі Академії «Всеукраїнський центр футболу і футзалу «Черкащина» у селі Білозір’я 8 травня відбувся регіональний семінар для менеджерів аматорського футболу та волонтерів. В заході взяли участь учні старших класів  Опорного навчального закладу «Білозірська ЗОШ I-III ступенів»,  вчителі фізичної культури та працівники нашої Академії.

Організували та провели семінар проректор Академії Володимир Шліхта, старший тренер Академії, Майстер спорту України з футзалу, Заслужений тренер України Сергій Гупаленко, інструктора-методиста по зв’язках з громадськістю Станіслав Ковтун, вихователь фізичної культури Білозірської ЗОШ Олександр Колісніченко, а також голова комітету по роботі із збірними командами Федерації футболу Черкаської області Петро Славінський. 

Нагадаємо, що в січні цього року Громадська організація «Футбольний клуб «Черкащина-Академія» стала переможцем конкурсу “11х11 чемпіонів. Футбол заради розвитку молоді та регіонів”. Цей конкурс був запроваджений урядом Німеччини через федеральну компанію Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ). Реалізацією проекту займається Асоціація аматорського футболу України, в партнерстві з Федерацією футболу України та Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

Метою відбору є матеріально-технічна підтримка аматорських клубів та популяризація аматорського футболу в Україні.