Відкриття Футбольного майданчику

13 вересня, у селі Білозір’я (Черкаська область) відбулось відкриття спеціалізованого футбольного майданчика, який обладнано в дитячому садочку «Червона шапочка» за проектом «11х11 чемпіонів. Футбол заради розвитку молоді та регіонів», метою якого є матеріально-технічна підтримка аматорських футбольних клубів, дитячо-юнацьких спортивних закладів та популяризація аматорського футболу в Україні.

Академія футболу та футзалу “Черкащина”, серед 11 аматорських клубів України став переможцем відбору заявок на реалізацію проектів розвитку та спрямував фінансову підтримку в сумі, еквівалентній 11 000 євро, на облаштування спортивного майданчика для занять футболом з дітьми дошкільного віку (у залі дитячого садочку), обладнання методичного кабінету для тренерів (придбання проектору, екрану, ноутбуку, відеокамери, макетів футбольного поля, тренерської дошки), а також придбання тренажерів та базового набору екіпіровки та спортивного інвентарю. Проект надав додаткової мотивації і клуб зумів залучити місцевий внесок біля 2000 євро.

В урочистому відкритті взяли участь Володимир Лашкул, ректор Академіії Богдан Кравченко, перший віце-президент Асоціації аматорського футболу України Олександр Каденко, представник Німецької федеральної компанії Deutsche Gesellschaft fur Internationale Zusammenarbeit (GIZ), заступник керівника проекту «11Х11 чемпіонів. Футбол заради розвитку молоді та регіонів» Тетяна Хімченко, представник посольства Німеччини в Україні Світлана Чеботар, референт з питань економічного співробітництва та розвитку посольства ФРН в Україні Тобіас Шрадер та координатор соціальних проектів Української Асоціації футболу Євген Столітенк.